House of Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
House of Fun

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Alex's [almost] persect life ♥

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Alex's [almost] persect life ♥ Empty Alex's [almost] persect life ♥ Pon Jun 14, 2010 11:12 pm

KiNa

KiNa
Moderator

Trudicu se da redovno pisem, ali nista ne obecavam :P

2Alex's [almost] persect life ♥ Empty Re: Alex's [almost] persect life ♥ Čet Jun 17, 2010 12:31 am

KiNa

KiNa
Moderator

Danas XD

Ustala jako rano i glumila bebisiterku -.- Medjuti o5 sam se bacila u krevet i ubedila moju 6ogodisnju sister da legne sa mnom u krevet (nemojte biti perverzni!) kako bih ja mogla jos da spavam.. Ugl, nalupala sam gluposti kako su "cudovista" otisla i da se oni mene boje (XD) pa ne smeju da joj pridju kad sam ja tu... <--ne zna se ko ovde ima bujniju mastu....O.o ;)
I tk..uglavnom..ni ne secam se sta sam sve detetu nabrbljala jer smo obe ubrzo utonule u slatke snove...Ali ne zadugo jer se ona probudila, pa probudila i mene...hmm...opet!
Ne znam ni sama kako je uspela da me natera da gledam sa njom FIFI O.o
I taman sto sam se bacila pod tus..dosao moj teca po m0ju sister da je odvede kod njih na bazen.. Ali, naravno, otisla sam i ja sa njima. I tk sam celo pre podne provela na bazenu...
Posle dosla kuci da odgledam Cari, naravnooo :DD
I na kraju sam jedva naterala sebe da uzmem da ucim za prijemni (Boze, p0omozi!!!) XD
I onda vecerala (jako bitna informacija.... h0cete da znate i sta? :PpP)... i sada evo me ovde...kao i obicno...:D

Zakljucak: Nije meni lako... x)

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu