House of Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
House of Fun

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Petogodišnjakinja postala majka!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Petogodišnjakinja postala majka! Empty Petogodišnjakinja postala majka! Uto Jun 15, 2010 1:31 pm

{Miss SunShine}

{Miss SunShine}
Admin

Petogodišnjakinja postala majka! 10qi1sg
Petogodišnjakinja postala majka 14. marta 1933. godine Lina Medina iz Perua je rodila i postala najmladja majka u povijesti medicine.


Linu su roditelji doveli u bolnicu misleći da ima tumor zbog povećanog trbuha. Liječnici su otkrili da je u sedmom mjesecu trudnoće. Mjesec i pol kasnije carskim rezom rodila je dječačića. Težio je 2.7 kg.

Djevojčica je inače prvu menstruaciju dobila s 8 mjeseci, izraženije grudi s 4 godine, a zdjelica joj se počela širiti već u petoj godini.

Lina nikad nije otkrila kako je zatrudnjela niti tko je otac djeteta. Njen otac je uhićen zbog sumnje da ju je silovao, ali je pušten zbog nedostatka dokaza.

Dječačić, nazvan Gerardo, mislio je do svoje desete godine da mu je Lina zapravo sestra. Umro je u svojoj 40 toj godini zivota, Lina se udala u 38 godini zivota i jos jednom postala majka. Doktori tvrde da ova rijetkost i radjanje zdravog dijeta veliko cudo.

http://www.celebritystars.biz

2Petogodišnjakinja postala majka! Empty Re: Petogodišnjakinja postala majka! Sub Jun 19, 2010 12:44 pm

KiNa

KiNa
Moderator

OMG.................................
Jell ovo istina?? Ja ne veruem u ovo...zjuuu.......O.o

3Petogodišnjakinja postala majka! Empty Re: Petogodišnjakinja postala majka! Sub Jun 19, 2010 12:48 pm

She

She
Dizajner

Omg. :SS

4Petogodišnjakinja postala majka! Empty Re: Petogodišnjakinja postala majka! Sub Jun 19, 2010 1:49 pm

{Miss SunShine}

{Miss SunShine}
Admin

ja nisam poverovala dok nisam videla sliku xS

http://www.celebritystars.biz

5Petogodišnjakinja postala majka! Empty Re: Petogodišnjakinja postala majka! Sub Jun 19, 2010 2:31 pm

KiNa

KiNa
Moderator

Ja jos uvek ne verjem..X)
Prvu menstracij dobila sa 8 meseci...WTF!?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu